PiotrusPan.info

Społecznościowe

        


          
 

Warto przeczytac...

Wyprawka dla przedszkolaka
OTO LISTA RZECZY, KTÓRE NA PEWNO PRZYDADZĄ SIĘ POCZĄTKUJĄCEMU PRZEDSZKOLAKOWI :
 

1. Kapcie - muszą być wygodne, z dobrą antypoślizgową podeszwą, łatwe do zakładania (rzepy, klamerka)
 

2. Dodatkowa zmiana ubranek – dobrze jest zostawić w przedszkolu jedną zmianę ubranek w woreczku na wypadek jakiejś małej awariiJ (np.: dresik, koszulka, majteczki, rajstopki, skarpetki).
 

3. Worek, plecaczek lub torebka– najlepiej w  ulubionych kolorach malucha. Na stałe zawiśnie na przedszkolnym znaczku. Łatwo w nim przechowywać ubranka na zmianę.
 

4. Przybory do mycia zębów – kubeczek, szczoteczka i pasta do zębów (jeśli dziecko ma swoją ulubioną, bo przedszkole zapewnia pastę do zębów – elmex) to również niezbędne akcesoria małego przedszkolaka. Najlepiej gdy zostaną od razu podpisane.

5. Szczotka lub grzebień, gumki i spinki – jeśli Twoja Córeczka ma długie włosy, niezbędny będzie coś do zadbania o Jej piękną fryzurę, która w trakcie zabaw w przedszkolu może się zepsuć. Zapas gumek i spinek do włosów… warto kupić ich więcej, bo łatwo się gubią.

6. Pluszaczek – początkującemu przedszkolakowi możesz powiedzieć, że słodki królik będzie nad nim czuwał albo odwrotnie: poprosić o opiekę na króliczkiem, który także będzie po raz pierwszy w przedszkolu.

 

I oczywiście wspaniały humoreksmileyOTO ZŁOTA LISTA KSIĄŻEK, KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ, REKOMENDOWANA PRZEZ KAMPANIĘ „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”:

Read more ...

top: top1 top2: treci: tresci 2 tresci 3