PiotrusPan.info

Społecznościowe

        


          
 

Warto przeczytac...

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

 

DRODZY PAŃSTWO!

Szlachetna Świąteczna paczka została osobiście przekazana do rodziny Państwa Lubelskich w niedzielę 14 grudnia. Do przekazanych przez Państwa darów, został dołączony jeszcze prezent w postaci węgla- sfinansowany przez personel Przedszkola.

Nie da się opisać wdzięczności Rodziny, która otrzymała naszą paczkę. Nie obyło się bez łez wzruszenia. Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice, że jak zawsze my (a przede wszystkim potrzebująca Rodzina) mogliśmy liczyć na Wasze ogromne zaangażowanie. Po raz kolejny pokazaliśmy, że razem możemy zrobić wiele dobrego.

             Głęboko wierzymy w to, że okazane dobro powróci  z podwójną siłą…Kadra pedagogiczna przedszkola 'Piotruś Pan' to zespół młodych, wykształconych, wrażliwych i kreatywnych nauczycieli. Panie nazywane przez dzieci 'ciociami', w swojej pracy tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę budują ciekawe sytuacje dydaktyczne i wychowawcze, dzięki którym odnajdują drogę do każdego dziecka, pobudzają jego zainteresowania i możliwości intelektualne.

Read more ...

top: top1 top2: treci: tresci 2 tresci 3