PiotrusPan.info

Społecznościowe

        


          
 

Warto przeczytac...

Szanowni Państwo!

{gallery count=1 width=350 height=250 counter=1 links=0 alignment=left orientation=vertical}joomgallery/details/2008_2009_8/200904_wycieczka_do_kampinowskiego_parku_narodowego_51{/gallery} Przedszkole Niepubliczne "Piotruś Pan" mieści się w wolnostojącym budynku przy ul.Filipinki 6  w pobliżu Parku Szczęśliwickiego (dzielnica Ochota)

Budynek przedszkola posiada przestronne i słoneczne sale dydaktyczne przystosowane do danej gr.wiekowej (3,4,5 i 6-latki), pozwalające na realizację zadań dydaktyczno - wychowawczych i opiekuńczych na najwyższym poziomie. Dysponujemy również salą rekreacyjną, w której odbywają się zajęcia takie jak: rytmika, taniec sztuki walki, gimnastyka itp. oraz salę plastyczną.

Przedszkole posiada własną kuchnię, w której przygotowywane są smaczne posiłki dla dzieci ( uwzględniamy dzieci z problemami alergicznymi).

Na terenie przedszkola znajduje się duży plac zabaw (ok.650m2) wyposażony w atestowane zabawki, na którym dzieci w miarę możliwości pogodowych i pod czujnym okiem swoich cioć doskonale się bawią.

We wrześniu 2006r. otworzyliśmy filię naszego przedszkola mieszczącą się przy ul.Drawskiej 15 (przy Parku Szczęśliwickim, dzielnica Ochota).

Jesteśmy znaną, sprawdzoną, rzetelną i zarejestrowaną placówką.

 .


 Dziecko, rozpoczynające naukę w szkole, powinno posługiwać się poprawnym językiem pod względem gramatycznym i fonetycznym, posiadać umiejętności wypowiadania własnych sądów, opinii, wniosków w sposób jasny i zrozumiały dla otoczenia.

Read more ...

top: top1 top2: treci: tresci 2 tresci 3