PiotrusPan.info

Społecznościowe

        


          
 

Warto przeczytac...

ŻŁOBEK ELFY PIOTRUSIA PANA

DRODZY RODZICE!

 Wychodząc naprzeciwko Państwa potrzebom i oczekiwaniom we wrześniu tego roku otworzyliśmy żłobek:

                                                                  Elfy Piotrusia Pana.

         Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 1 do 2,5 roku życia. Podczas gdy Wy, drodzy Rodzice spokojnie zajmiecie się Swoimi zawodowymi sprawami my w najlepszy z możliwych sposobów zaopiekujemy się Waszymi Pociechami. Wasze Skarby będą pod serdeczną i troskliwą opieką „cioć”. Będą mogły liczyć nie tylko na czułą opiekę, która da Im poczucie bezpieczeństwa. Wykwalifikowana i doświadczona w opiece nad małymi dziećmi kadra zadba o to, by Wasze dzieci miały możliwość rozwoju fizycznego, intelektualnego i społecznego wśród Swoich rówieśników.

         Plusem naszego żłobka jest to, że wszyscy nasi Podopieczni po skończeniu 2,5 roku życia mają zagwarantowane miejsce w jednym z naszych przedszkoli, gdzie będą mogły kontynuować Swoją przygodę z edukacją, która przygotuje Je do pójścia do szkoły. 

         Nie zastąpimy Dzieciom Rodziców, ale dołożymy wszelkich starań, by czas spędzony w naszym żłobku był maksymalnie zbliżony do rytmu dnia dziecka, a atmosfera pełna ciepła sprawiła by Dziecko czuło się „jak u siebie”, jak w drugim domu.

         Każde Dziecko jest dla nas indywidualną i wyjątkowa osóbką. Uśmiech na twarzy Dziecka jest dla nas najważniejszy.

„KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT”
                                                                                                                 Janusz Korczak

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz w celu umówienia się na obejrzenie naszego żłobka prosimy o kontakt pod numerem tel:

606719985

www.elfypiotrusiapana.plKadra pedagogiczna przedszkola 'Piotruś Pan' to zespół młodych, wykształconych, wrażliwych i kreatywnych nauczycieli. Panie nazywane przez dzieci 'ciociami', w swojej pracy tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę budują ciekawe sytuacje dydaktyczne i wychowawcze, dzięki którym odnajdują drogę do każdego dziecka, pobudzają jego zainteresowania i możliwości intelektualne.

Read more ...

top: top1 top2: treci: tresci 2 tresci 3