PiotrusPan.info

Społecznościowe

        


          
 

Warto przeczytac...

O przedszkolu

 

Przedszkole Niepubliczne "Piotruś Pan" mieści się w wolnostojącym budynku przy ul.Filipinki 6 w pobliżu Parku Szczęśliwickiego  (Dzielnica Ochota).

{gallery count=1 width=595 height=425 counter=1 links=0 alignment=left orientation=vertical}przedszkole/ogrod-przedszkolny{/gallery}

Budynek przedszkola posiada przestronne i słoneczne sale dydaktyczne przystosowane temat danej gr.wiekowej (2, 3, 4, 5 i 6-latki), pozwalające na realizacje zadań dydaktyczno - wychowawczych i opiekuńczych na najwyższym poziomie. Dysponujemy również salą rekreacyjną, w której odbywają się zajęcia: rytmika, taniec, sztuki walki, gimnastyka itp. 

 Przedszkole posiada własną kuchnię, w której przygotowywane są smaczne posiłki dla dzieci (uwzględniamy dzieci z problemami alergicznymi).

Na terenie przedszkola znajduje się DUŻY, pokryty trawą plac zabaw (ok.650m2), wyposażony w atestowane  zabawki, na którym dzieci w miarę możliwości pogodowych i pod czujnym okiem swoich Cioć doskonale się bawią.

We wrześniu 2006r. otworzyliśmy filię naszego przedszkola mieszczącą się przy ul. Drawskiej 15 (Przy Parku Szczęśliwickim , Dzielnica Ochota).

Jesteśmy znaną, sprawdzoną, rzetelną i zarejestrowaną Placówką.

ISTNIEJEMY JUŻ OD 14 LAT.OTO ZŁOTA LISTA KSIĄŻEK, KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ, REKOMENDOWANA PRZEZ KAMPANIĘ „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”:

Read more ...

top: top1 top2: treci: tresci 2 tresci 3